PENGURUSAN

kamal3.jpg

Pengarah

Prof. Ir. Dr. Ahmad Kamal Ariffin Mohd Ihsan

pghpptp@ukm.edu.my

kamal3@ukm.edu.my

Dr Rai.jpg

Timbalan Pengarah

(Kecemerlangan Pengajaran

& Pengurusan Kualiti)

Prof. Madya

Dr. Raihanah Mohd Mydin

raihanah@ukm.edu.my

TS. Dr. Zulkefli Mansor.jpeg

Timbalan Pengarah

(Pembangunan Kurikulum)

Prof. Madya

Ts. Dr. Zulkefli Mansor

tppk@ukm.edu.my

kefflee@ukm.edu.my

azmin.jpg

Timbalan Pengarah

(Penyelidikan

& Inovasi Pengajaran)

Prof. Madya Dr. Azmin Sham Rambely

tp.sarjanapptp@ukm.edu.my

asr@ukm.edu.my

_Norman_Current_white.jpg

Timbalan Pengarah

(Teknologi Pengajaran)

Prof. Madya Ts. Dr. Muhammad Helmi Norman

tp.teknologipptp@ukm.edu.my helmi.norman@ukm.edu.my

Dr-Yanti-Rosli.png

Ketua Unit

(Perancangan dan Pemantauan Akademik)

Prof. Madya Dr. Yanti Rosli

yanti_rosli@ukm.edu.my

Dr-Che-Aniza.png

Ketua Unit

(Program Profesional

& Micro-Credential)

Prof. Madya Dr. Che Aniza Che Wel

aniza@ukm.edu.my

PENTADBIRAN
anton 2021.jpg

Ketua Pentadbiran

(Ketua Penolong Pendaftar N48)

Anthony Ulek Anak Jeti

 anton@ukm.edu.my

Hasbi.png

Penolong Pendaftar Kanan N44

(Portfolio Pembangunan Kurikulum)

Hasbi Mat Harun

hasbi@ukm.edu.my

Tel: 03-8921 5942

Nura.jpg

Pereka Kanan

(Unit Kreatif)

Nura Mohamed Jamri

nura@ukm.edu.my

Tel: 03-8921 4896

mike.jpg

Penolong Pendaftar Kanan N44

(Portfolio Penyelidikan

& Inovasi Pengajaran)

Muhammad Fahmi Mike Abdullah

mike@ukm.edu.my

Tel: 03-8921 3791

feera-web.jpg

Penolong Pendaftar N41

(Portfolio Teknologi Pengajaran)

Sufeera Rahmad

sufeera@ukm.edu.my

Tel: 03-8921 4651

Nurul-Nadiah.png

Pegawai

Teknologi Maklumat F41

(Portfolio Teknologi Pengajaran)

Nurul Nadiah Ibrahim

nurul.nadiah@ukm.edu.my

Tel: 03-8921 4896

wak.jpg

Penolong Pegawai

Teknologi Maklumat F29

(Portfolio Teknologi Pengajaran)

Zulkarnain Zainuddin

zull@ukm.edu.my

Tel: 03-8921 3600

Ghazali.png

Penolong Pegawai

Teknologi Maklumat F29

(Portfolio Teknologi Pengajaran)

Muhammad Ghazali Arafin

ghazaliarafin@ukm.edu.my

Tel: 03-8921 4896

NurMadihah.jpeg

Penolong Pegawai

Teknologi Maklumat F29

(Portfolio Kecemerlangan Pengajaran

& Pengurusan Kualiti)

Nur Madihah Maksumah Zarin

nurmadihah@ukm.edu.my

Tel: 03-8921 4896

Watie.jpg

Pembantu Tadbir

Kanan (P/O) N22

(Pembantu Khas

Timbalan Pengarah

Kecemerlangan Pengajaran

& Pengurusan Kualiti)

Nor Faridawati Bahari

watie@ukm.edu.my

Tel: 03-8921 5969

Diyana.jpg

Setiausaha N22

(Pembantu Khas Pengarah)

Diyana Hafizah Baharom

diyanahafizah@ukm.edu.my

Tel: 0389214299

Wani.jpg

Pembantu Tadbir

(P/O) N19

(Pembantu Khas

Timbalan Pengarah

Pembangunan Kurikulum)

Norzawani Abdul Rahim

wanie87@ukm.edu.my 

Tel: 03-8921 5233

Zatul.jpg

Setiausaha N19

(Pembantu Khas

Timbalan Pengarah

Teknologi Pengajaran)

Zatulhijannah Miasin

zatul@ukm.edu.my

Tel: 03-8921 3858

Dilla.JPG

Pembantu Tadbir

(P/O) N19

(Pembantu Khas

Timbalan Pengarah

Penyelidikan dan Inovasi

Pengajaran)

Nur Fadzilla Yusoff

fadzilla.yusoff@ukm.edu.my

Tel: 03-8921 3791

Ecah.jpg

Pembantu Tadbir
(P/O) N19

Siti Aishah Yusof
sitiaishah@ukm.edu.my

Tel: 03-8921 5233

budin-pawang.jpg

Pembantu Tadbir

(P/O) N19

Ariffudin Musleh

ariffudin@ukm.edu.my

Tel: 03-8921 5233

Asmidar.png

Pembantu Tadbir
(P/O) N19

Nurul Asmidar Norozi
asmidar@ukm.edu.my

Tel: 03-8921 5233

Avatar 108

Pereka B19

(Unit Kreatif)

Avatar 108

Pembantu Operasi N11

Izrie Fadzlie Abdullah Zawawi

fadzlie@ukm.edu.my

Tel: 03-8921 3600